Herbata

SPRAW ABY WYJĄTKOWA HERBATA BYŁA CODZIENNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ!

 

„Właściwa” roślina herbaty jest źródłem całej czarnej herbaty, zielonej, białej, oolong oraz pure. Podobnie jak w przypadku wina, jego kolor, smak i charakter będą się różnić w zależności od regionu, w którym roślina jest uprawiana, warunkó...

SPRAW ABY WYJĄTKOWA HERBATA BYŁA CODZIENNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ!

 

„Właściwa” roślina herbaty jest źródłem całej czarnej herbaty, zielonej, białej, oolong oraz pure. Podobnie jak w przypadku wina, jego kolor, smak i charakter będą się różnić w zależności od regionu, w którym roślina jest uprawiana, warunków glebowych, klimatu, metod uprawy, zbiorów, sposobu przetwarzania i produkcji liści.

W przypadku masowo produkowanej herbaty, która trafia do ekonomicznych torebek, liście herbaty niskiej jakości, mielone są na pył po mechanicznym zebraniu w krajach, w których roślina herbaciana może kwitnąć przez cały rok. Ta surowa i gotowa metoda produkcji pojawiła się wraz ze wzrostem popularności torebek z herbatą na początku lat pięćdziesiątych. 

 

Sklep internetowy Larico - Herbata

Larico tea to wytworzone z pasji unikalne herbaty o świetnym smaku i oszałamiającym aromacie, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego smakosza herbaty. Gwarancję zakupu właśnie takiej herbaty daje nasz sklep internetowy. W swojej ofercie posiadamy wyłącznie starannie wybrane rodzaje herbat, które z pewnością docenią miłośnicy herbat, owocowych, zielonych oraz czarnych.

Więcej

Herbata Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów